narcizem.aldikush genjen me buze e dikush tjeter me lote.

Lutja e Narcisteve

postuar kete vit, 50 lexime, 0 komente

Ajo ska ndodhe...E nese ka ndodhe, nuk ishte e keqe...E nese ishte, nuk kishte shume rendesi...E nese kishte, nuk ishte faji im...E nese ishte, nuk e kisha me qellim...E nese e kisha,E meritove...

Lexo me Shume

Jehona dhe Narcisi

postuar kete vit, 31 lexime, 1 komente

Jehona ishte nje nimfe e bukur. Ajo i pelqente shume pyjet dhe kodrat dhe i pelqente te luante atje. Por ajo kishte nje te mete: i pelqente shume te fliste dhe i pelqente gjithmone te thoshte fjalen e fundit.Nje dite Juna, nje nje perendeshe, erdhi ne kerkim te burrit te...

Lexo me Shume

Kush jane viktimat e preferuara?

postuar kete vit, 85 lexime, 4 komente

Sa here, edhe ti ashtu si une per gjate lidhjes time te fundit, e ke gjete veten duke mos fjete naten e duke pyet "pse mua"? Sa here besdisesh dhe frigesohesh kur e gjen veten neper shkrime te autoreve te ndryshem, sikur ata flasin fiks per ty? Nuk eshte koincidence;...

Lexo me Shume

Cfare eshte narcizmi?

postuar kete vit, 43 lexime, 5 komente

Narcizmi, i njohur ne psikologji si "Crregullim Narcistik i Personalitetit", eshte nje nga tipet e shumta te crregullimeve te personalitetit - eshte nje gjendje mendore ne te cilen njerezit kane nje ndjenje te forte rendesie (ndihen te rendesishem), nevoje te thelle per vemendje e admirim, marredhenie te komplikuara dhe problematike...

Lexo me Shume

Prezantim

postuar kete vit, 67 lexime, 4 komente

Kur u ndava me te dashuren time Antonela, pas tre viteve lidhje plot pasion e plane, komplet egzistenca ime dhe cka besoja rreth botes po me vihej ne dyshim duke pare, te voglen time me te cilen sdo ndahesha kurre - se si ishte ne gjendje te mohonte te gjitha...

Lexo me Shume